pondelok 6. februára 2012

My week (5)Toto meme je z dielne Princeznej.
Ide o zhrnutie minulého týždňa a plánov na ten budúci

Viete kde je od dnes moja DIVERGENCIA? 
U mňa na poličke?

.
.
.

Nie... 

Na pošte. :D:D 
Na mojej poličke bude až od zajtra. :D:D

Toto bola taká miniautúrna vsuvka, ako sa s vami podeliť o moje nadšenie. (Začínam rozmýšľať, že bola chyba, ísť skontrolovať schránku tesne pred napísaním tohto príspevku. :D)

Okej, na vážnejšiu a hlavne zmysluplnejšiu nôtu. 
Minulý týždeň... som umierala. Teoreticky, metaforicky, doslovne a aj prakticky. :D 

A najväčšia sranda na tej mojej chorobe bolo, že mamka nechcela, aby som bola sama doma, tak poslala ku mne babku. :D Akože nič také, že neviem čo... Ale naše rozhovory o príjemných -20°C, ktoré sme mali za oknom, boli asi to jediné úsmevné, čo sa udialo medzi jednotlivými etapami pitia Coldrexu. :D 

Všetko zlé je však na niečo dobré, a to dobré bolo, že som nevládala robiť nič, okrem ležania v posteli. Maximálne som tak vládala držať knihu a načiahnuť sa za čajom. :D Podstatné v tejto vete je: vládala držať knihu. A tak som sa konečne po dvoch týždňoch (DVOCH!!!) dopracovala k favourite kúskom z mojej knižnice. :D Bilancia: Ty proti mne - re-reading hotový
                   Príbeh čarodejnice - re-reading práve prebieha. (To je taká ÚŽASNÁ kniha. Zas ma to fascinuje.)
                   Pobrežie Hrôzy - stále ho len so zbožnou úctou hypnotizujem aka re-reading v nedohľadne. :(

Okrem toho bol minulý týždeň plodný. V zmysle: čítali ste to a to, tam a tam? 
 • bombový článok a zločinoch páchaných na nevinných obálkach by Triss (ešte teraz sa smejem, keď na to pomyslím :D Určite dôjdite na koniec. :D:D)
 • veľmi informatívny článok o Self-Published knihách by Judit (Neodporúčam čítať ak máte to-read list na Goodreads viac ako preplnený)
 • Píšete? Čo tak dať vaše spisovateľské skilly na známosť okolitému svetu? Sue a jej spoločná fantasy poviedka je jedna z možností (Aj som zvažovala, že sa hodím do linkovača, ale nakoniec som si to zbabelo rozmyslela :D)
 • okrem toho Luu rozbehla fantasy mesiac a začala drakmi (fakt ma články, kde sa dáva na známosť svetu zoznam takých a onakých kníh raz zničia :D)
 • Skoro som zabudla! Čo ste si určite všetci všimli, pár milých bloggeriek, sa rozhodlo nám všetkým v jeden deň a v rovnakú hodinu zaspamovať celý blogspot. :D Hej, hovorím o tom ÚSB - čku.  Pekne prehľadne to majú všetky baby spravené, tak napríklad, skočte to checknúť k Judit.        Veľký Thumb UP.. :) (Toto bol bod pre jedincov, ktorý náhodou žili posledný týždeň v jaskyni, lebo to si NEŠLO nevšimnúť. :D) 
A ešte by sa dalo pokračovať, ale toto je asi TOP, čo ma fakt zaujalo :) 

Na mojom blogu som tento týždeň vyhlásila výhercu mojej malej, skromnej, prvej giveaway. Inak, zajtra idem na poštu. :D 
Potom som sa v rámci ležania na posteli, vyšplhala na stoličku, zhrabla knihu, a napísala recenziu (moje "stropné" poličky raz budú dôvodom, prečo budem mať nohu v sadre... :D). Prečítať si ju môžete -TU-.
Na počudovanie - som s ňou celkom spokojná. :D 

Obdobie streda-nedeľa sa nieslo v znamení môjho dumania, browsovania, rozmýšľania a následného zavrhovania... (A Coldrexu - čo je mimochodom to jediné, ktoré ma ako tak spraví schopnou činnosti :D Zajtra do školy - jou! :D)
Totiž, zmyslela som si, že by tento môj maličký blog chcel zmenu. Ono to som si zmyslela už dávnejšie, ale vždy keď sa do toho pustím, tak ma to rýchlo prejde po hodine, lebo zrazu zistím, že som so vzhľadom zatiaľ spokojná (teda som veľmi lenivá na to, aby som niečo menila :D), a pravdepodobne mi chýbajú určité skilly na to, aby som to spravila poriadne. :D Takže všetky zmeny zostanú neuložené... Ale veď ja sa k tomu raz určite dokopem, aj keď by mi možno bodla odborná pomoc, lebo ja som na toto fakt anti-talent. :D:DA super vec - Bookdepository konečne odoslalo Saving June, takže sa teším teším, kedy mi to spadne do schránky. Tak skoro to nebude, ale tak... :D Čo je však horšie, druhá kniha má stále, že processing... :(( 
*EDIT* Už aj Torn má, že dispatched! :D Júú!! :) :D:D

Tento týždeň bude brutálny. Nemám žiadne poznámky z minulého týždňa, čo sa síce hneď zajtra plánuje zmeniť, ale ja sa neplánujem učiť - ešte stále som takpovediac chorá, a bez môjho Coldrexu to v škole asi nezvládnem. Čo mi zamestnáva mozog asi posledných 10 minút... Ako ja zajtra zariadim, aby som mala  okolo desiatej šálku a vriacu vodu na zaliatie?
Ja som totižto fakt mimo provoz... 
Nerobím nič len spím, s výnimkou dvoch-troch hodín, kedy ma ten môj milovaný Coldrex ako tak postaví na nohy. :D:D 
(V tomto článku je toľkokrát spomenuté slovíčko Coldrex, že začínam uvažovať nad tým, či to nie je nejako návykové. :D)

Bude to zaujímavé. :D 

Chcela by som dočítať ten môj Príbeh čarodejnice (predtým som neuvedomila, aký je Matthew úžasný :D). Ale asi to pôjde bokom. Na Divergenciu sa klepem už mesiac, takže... :D 
A na pláne je ešte stále nedočítaný chudák Báčik z Chochoľova. :D

A ešte rozmýšľam, že aké mám plány na budúci týždeň, ale vždy keď sa nad tým zamyslím, tak mi napadne len: prežiť školu. V zmysle nezaspať, neodpadnúť, dávať ako tak pozor... :D 

No a aby toho moja myseľ nemala málo, po zhliadnutí veľmi úsmevného videa do Mesačnej chvastačky u Willindy, vážne rozmýšľam, že by som takú srandu spravila aj ja. No len neviem či som taká neľútostná a krutá, že vás - mojich čitateľov - potrápim mojim krásnym prízvukom (nie je to zlé, na to že som z východu, som ešte celkom svetlá výnimka, ktorá nezaťahuje až tak drasticky, ale viem si predstaviť, že keby to počul niekto dajme tomu z Banskej, tak by ho porazilo. :D:D) Uvidíme na konci mesiaca. 

Zbohom o týždeň. :)


7 komentárov:

 1. Pekné zhrnutie....skvele som sa pobavila, kým som došla na koniec. :)
  úplne najviac ma pobavil Coldrex :)
  A dúfam, že to video na konci mesiaca bude. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Coldrex - number one! :D
   Som rada, že si sa pobavila, a že si vôbec došla na koniec. (Teraz na to tak pozerám, dobre som sa rozpísala... :D) :)
   Video bude bude... Teda dúfam. Fakt by som chcela. :) Je to vo hviezdach. :D Respektíve - uvidíme či mi správne prepne a podľa toho. :)

   Odstrániť
 2. Jaj prajem skoré uzdravenie :)
  mala by si zavolať do firmy, ktorá má na starosti coldrex a vypýtať si nejaký podiel za reklamu :D :D :D
  pekný dlhý článok :)
  a videoooo!! rozhodne ho chcem! :P

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Heh... Moja doktorka sa dnes rozhodla, že si ešte týždeň poležím doma, takže tak skoré to uzdravenie zasa nebude... :D:D:D
   Za reklamu, plus odškodné... V stredu som si namiesto normálneho dala MAX Grip, a bola som pol dňa mierne fetnutá (max grip je nad 75kg, čo som nevedela, veď načo čítať ten pribalený letáčik... ). :D
   Mala som čo ja spomínať... Sakra! :D Tak ja sa posnažím, no. :D :P

   Odstrániť
  2. tak aspoň môžeš veľa čítať :P ale tak snáď už to bude len jeden týždeň ;)
   hups :D :D
   ou yeaaaah! teším sa :P

   Odstrániť
 3. tal coldrex bol najlepsi :) a sice neskoro ale predsa :)

  OdpovedaťOdstrániť